+48 (22) 307-18-69

Connect24

Connect24

Firma "YST Group" opracowała system "Connect-24" dla nabywców hurtowych.

Wejście do Connect-24

W systemie Connect-24 można:

  • Widzieć w trybie online wolne ostatki towaru.
  • Sprawdzić aktualny "Cennik" - według realnego stanu, w którym od razu wskazane są właśnie Państwa osobiste ceny.Wybierając wariant cennika: "wszystkie towary", "tylko opony" lub "tylko felgi". Możecie państwo od razy znaleźć potrzebny towar, a także podobny do niego, i w razie konieczności zapisać cenniki w wygodnej dla Państwa formie dokumentu: Excel, Word, PDF i in.
  • Zarezerwować samodzielnie potrzebny państwu towar. Możecie w trybie online złożyć zamówienie, wykorzystując do tego wygodny wybór towaru według części nazwy, według producenta lub według innych parametrów opon, felg, akumulatorów, akcesoriów i innych produktów naszej firmy.
  • W terminie zobaczyć dokumenty wysyłek państwa towarów i w razie konieczności wydrukować: Rachunek do zapłaty, List przewozowy (ТОRG-12), Fakturę i in.
  • Samodzielnie kontrolować swoje wydatki. W tym celu w systemie "Connect-24" możecie Państwo sformować sprawozdanie "Protokół uzgodnień", które pokazuje państwa dokumenty wysyłki i opłat za wybrany okres, który możecie wydrukować lub zapisać w wygodnej dla państwa formie: Excel, Word, PDF i in.
  • Załadować spis towarów z Excel od razu do Zamówienia. Jeśli już posiadacie państwo spis towarów, to w systemie "Connect-24" możecie od razu załadować go jako Zamówienie, wykorzystując funkcję "Załadować zamówienie z Excel". W tym celu powinniście państwo posiadać spis towarów z kolumną "Коd towaru", który powinien odpowiadać kodowi w "Cenniku" systemu "Connect-24".

W celu podłączenia do systemu "Connect-24" możecie państwo zwrócić się do naszej firmy lub, jeśli już jesteście naszym klientem,do Państwa managera naszej firmy. Zostaną państwu wysłane dane dostępowe do systemu, a także krótka instrukcja pracy z dokumentami i sprawozdaniami naszego systemu. System oparty jest na nowoczesnej platformie opracowywania baz danych "1С: Przedsiębiorstwo" i umożliwia dostęp web do bazy danych jak do zwykłej strony internetowej. Niezawodność systemu i Państwa informacji handlowej zapewniają firmy "Microsoft" i "1С".