+48 (22) 307-18-69

Trebl

Pobierz cennik

Trebl

Tłoczone felgi „Trebl” zdobyły popularność dzięki swojej niezawodności, dostępnej cenie oraz szerokiej gamie rozmiarów dla samochodów osobowych oraz dla lekkich ciężarówek i transportu do przewozów pasażerskich.

Produkujemy felgi „Trebl” w dwóch nowoczesnych skomputeryzowanych zakładach, w których odbywa się ścisła kontrola jakości na wszystkich etapach produkcji. Zarządzanie systemem jakości w naszych przedsiębiorstwach produkcyjnych zgodne jest z międzynarodowymi standardami zarządzania jakością ISO9001, każda stalowa felga „Trebl” posiada certyfikaty zgodności TSE, CE.

Do produkcji felg wykorzystujemy wyłącznie surowce wysokiej jakości. Dostawcą surowca do produkcji tłoczonych felg „Trebl” jest światowy gigant metalurgiczny „Baosteel Group”. Zanim materiały zostaną użyte do produkcji, są one sprawdzane we własnym certyfikowanym laboratorium i dopiero potem trafiają na linię produkcyjną. W wyniku praktycznego zastosowania osiągnięć naukowych w procesie produkcyjnym udoskonalone są niezawodność i długowieczność felg.

Gotowe felgi przechodzą testy na stanowiskach badawczych we własnym laboratorium na zgodność z wymogami jakościowymi: test na rozciąganie, test bicia promieniowego i dynamicznego wyważania, szczelności, odporności na korozję, diagnostyka integralności struktury oraz braku mikropęknięć, kontrolę barwy i ocenę właściwości adhezyjnych powłoki lakierniczej.

Zapewniamy naszym konsumentom doskonałą jakość i zachowanie wszelkich właściwości użytkowych każdej felgi „Trebl” na poziomie 99,3% na przestrzeni całego okresu eksploatacji wyrobu. Gwarancja na każdą tłoczoną felgę wynosi 1 rok, przy zamówieniu bezpośrednio oferujemy klientom rozszerzoną gwarancję na okres 1 lat. 

Trebl

More designs

Trebl Off Road

More designs