+48 (22) 307-18-69

SDT

Pobierz cennik

 „SDT” jest niemiecką marką kół stalowych znaną na rynku międzynarodowym od 2009 roku. Początkowo felgi marki „SDT” opracowywane były dla rynku europejskiego, dlatego asortyment kół do samochodów osobowych i lekkich ciężarowych danej marki obejmuje prawie wszystkie rozmiary dostosowane do samochodów niemieckich, włoskich, francuskich marek, oraz większości rozmiarów do samochodów innych marek. Felgi te są produkowane w zakładach specjalizujących się w produkcji oryginalnych kół dostarczanych na taśmy prawie wszystkich światowych producentów samochodów. Felgi produkowane są zgodnie z normami TSE, TUV, CE, VIA, JWL, EAC. W latach 2012 - 2013 uruchomiono nowe moce produkcyjne w Chinach i Malezji, co stanowiło ważny etap rozwoju marki.

Główne rynki zbytu to Niemcy, Francja, Polska, Słowacja, Hiszpania, Szwecja. Od 2015 roku felgi są dostępne również w krajach EUG: w Rosji, na Białorusi, w Kazachstanie.

Szkice i rysunki 3D dla marki „SDT” opracowywane są  przez profesjonalnych technologów europejskiego biura projektów. Na etapie projektowania inżynierowie tworzą model 3D, który poddawany jest wirtualnym testom. Dopiero po zakończeniu całego cyklu badań projekt jest kierowany na produkcję. Opracowywanie i produkcja wyrobów odbywa się na podstawie wyników badań naukowych oraz innowacji technologicznych, z uwzględnieniem najdrobniejszych niuansów przyszłej eksploatacji. Każdego roku producent przeznacza znaczące środki na modernizację mocy produkcyjnych, podwyższenie kwalifikacji personelu, zwiększenie mocy produkcyjnych oraz minimalizację wpływu na środowisko.

Pomyślnie opracowany produkt laboratorium – specjalny gruntujący preparat antykorozyjny w połączeniu z powłoką polimerową. Dzięki potrójnej obróbce felgi  „SDT” są zabezpieczone przed korozją i trwale zachowują oryginalny wygląd.

Proces produkcyjny kończy się cyklem badań. Normy europejskie obejmują obowiązkowe etapy, które są standardem w światowej produkcji felg. Są to testy na rozciągliwość, test bicia promieniowego i dynamicznego wyważania, test szczelności, odporności na korozję, integralności struktury, ocenę powłok lakierniczych. Dodatkowo są przeprowadzane badania wytrzymałości obręczy pod obciążeniem i przy zwiększonym ciśnieniu.

Każda felga „SDT” posiada instrukcję użytkowania i oznakowanie zawierające niezbędne informacje dla użytkownika. Gotowe koło zapakowane jest w solidny markowy karton chroniący produkt przed uszkodzeniami.

Europejskie normy jakości i bezpieczeństwa oraz niezawodność to cechy, które sprawiaą, że kute felgi „SDT” są liderem na rynku.

SDT