+48 (22) 307-18-69

Vissol

Pobierz cennik

Vissol

Chcielibyśmy zaprezentować Państwu ekskluzywne felgi „VISSOL” dla samochodów klasy premium i aut luksusowych.

Nowoczesne materiały oraz innowacje techniczne gwarantują wysoką jakość wyrobów marki „VISSOL”. Naszym klientom oferujemy koła klasy premium do tuningu samochodowego.

Gama modeli felg „VISSOL” składa się z 2 serii: felg aluminiowych serii „Progressive”, oraz kutych felg serii „Forged”. Felgi „VISSOL” dedykowane są tak prestiżowym markom, jak Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Lexus, Infiniti, Ford, Land Rover, Volvo, Bentley, Maserati. Średnice od 16 do 22 oraz szerokości od 7,5 do 12 cali zadowolą nawet najbardziej wybrednego klienta. Kute felgi wykonane są ze stopu aluminium wysokiej jakości zapewniającego maksymalną wytrzymałość i lekkość. Felgi „VISSOL” przeznaczone są do szybkich samochodów posiadających potężne systemy hamowania, co świadczy o szczególnym traktowaniu przez projektantów kwestii bezpieczeństwa i jakości wyrobów. Wszystkie felgi „VISSOL” uwzględniają wymagania co do instalacji czujników ciśnienia w oponach.

Design felg „VISSOL” został opracowany w USA. Zespół projektantów zastosował najbardziej aktualne rozwiązania w dziedzinie designu oraz tuningu samochodowego. Unikalne efektowne kształty i fasety, szeroka gama kolorystyczna oraz kilka rodzajów obróbki korpusu. Linia kutych felg „VISSOL” to stylowy design, który stanie się uzupełnieniem wyglądu każdego samochodu. Na każdy sezon zespół projektantów przygotowuje dla swoich klientów nowe modele uzupełniające asortyment, co pozwala felgom „VISSOL” spełniać wymagania przemysłu samochodowego oraz tendencji światowych.

W fabryce wprowadzono międzynarodowy system jakości ISO. Projektowanie i produkcja felg „VISSOL” odbywa się ściśle według międzynarodowego standardu ISO/TS 16949, TSE, VIA, JWL.

Producent felg „VISSOL” stosuje wielostopniowy system kontroli na każdym etapie projektowania i produkcji w celu spełnienia wysokich wymagań dotyczących jakości i bezpieczeństwa:

1. Wstępna kontrola na etapie projektowania i przygotowania formy odlewniczej.

2. Bieżąca kontrola w trakcie procesu produkcyjnego.

3. Kontrola końcowa. Na tym etapie felgi są poddawane procedurze badań na zgodność z międzynarodowymi normami bezpieczeństwa.

Dzięki spełnieniu wysokich standardów wszystkie felgi „VISSOL” objęte są 5-letnią gwarancją.


Vissol Forged

More designs