+48 (22) 307-18-69

YST

Pobierz cennik

YST


Obręcze kół „YST” to zaawansowana technologia, zaangażowanie w jakości, przemyślane wzornictwo i nacisk na komfort kierowcy.

Marka handlowa „YST” należy do jednego z liderów światowego rynku felg samochodowych międzynarodowej grupy przedsiębiorstw „YST Group”. Roczna sprzedaż firmy na rynkach Ameryki Północnej, Europy, Rosji i Azji wynosi ponad 3 mln sztuk.

Obecnie Alufelgi „YST” nie tylko są popularne wśród miłośników motoryzacji na całym świecie, ważną zaletą felg „YST” jest możliwość ich rozległego zastosowania. W te felgi są wyposażone są auta znanych samochodowych marek, pasują one niemal do wszystkich popularnych aut. Do tego, właściciel zachowuje gwarancję na samochód dzięki pełnej zgodności parametrów koła z wymogami koncernów samochodowych.

Wzornictwo Alufelgi „YST” zasługuje na szczególną uwagę. Modele są różnorodne, a każdy z nich jest ciekawy i atrakcyjny na swój sposób. Zwracamy szczególną uwagę na trendy w branży motoryzacyjnej, idziemy z duchem czasu. Każdego roku poszerzamy asortyment i udoskonalamy istniejące modele.

Odlewane felgi „YST” są pożądane przez konsumentów ze względu na swoją trwałość, niezawodności, wytrzymałości i oczywiście dzięki ciekawemu wyglądowi. Zakłady produkcyjne naszej marki ściśle przestrzegają międzynarodowe standardy jakości ISO 9001:2008 oraz branżowy standard ISO/TS 16949. Cała produkcja jest certyfikowana zgodnie ze standardami CE, TSE, JWL.

Działające w przedsiębiorstwach systemy zarządzania jakością ISO 9001:2008 oraz standard branżowy ISO/TS 16949 gwarantują pewność i bezpieczeństwo każdej felgi. Cała nasza produkcja poddawana jest kompleksowym badaniom testowym. Przed odesłaniem na magazyn każda felga przechodzi testy na rozciąganie, bicia promieniowego i dynamicznego wyważania, szczelność, odporność na korozję, diagnostykę integralności struktury i braku mikropęknięć, kontrolę barwy oraz ocenę właściwości adhezyjnych powłoki lakierniczej. Wszystkie felgi posiadają rozszerzoną gwarancję na okres 2 lat.

Alufelgi „YST” wykonywane są z materiałów wysokiej jakości. Farby używane do wykończenia obręczy nie niszczą się podczas uderzenia, są odporne na korozję, nie reagują z agresywnymi substancjami drogowymi. Zaawansowane technologie niskociśnieniowego odlewu w połączeniu z międzynarodowymi standardami przemysłu motoryzacyjnego umożliwiają nam produkcję niezawodnych wyrobów, sprawdzonych w 20 krajach świata.

Wykorzystując innowacje naukowe udało się maksymalnie zmniejszyć wagę koła przy pełnym zachowaniu wymaganej wytrzymałości. Dzięki zmniejszonej masie koło nadaje samochodowi doskonałe charakterystyki dynamiczne, obniża zużycie paliwa. W wyniku tego emisja CO2 do atmosfery zmniejsza się do minimalnych dopuszczalnych wartości, co jest całkowicie zgodne z dyrektywami UE dotyczącymi ochrony środowiska naturalnego. 

YST