+48 (22) 307-18-69

Yokatta

Pobierz cennik

Yokatta


Felgi odlewane „Yokatta” to japońska technologia w eleganckim wykonaniu. Jakość każdej felgi jest zgodna z japońskim standardem JWL, europejskim CE, TSE. Produkcja odbywa się w nowoczesnym zakładzie certyfikowanym zgodnie z międzynarodowymi systemami zarządzania jakością ISO 14001:2004, ISO/TS 16949, ISO 9001:2008.

Felgi „Yokatta” to ponad  40 oryginalnych wzorów, ponad 20 wariantów kolorystycznych i wykończenia dekoracyjnego, rozmiary od 14 do 22 średnicy. Felgi dostępne są w wariancie odlewanym lub kutym na życzenie zamawiającego.

Tradycyjna japońska jakość i oryginalne wzornictwo to jest filozofia marki „Yokatta”. Japońska technologia odlewu niskociśnieniowego oraz osiągnięcia inżynierii pozwalają nam na tworzenie wyrobów, które cieszą się międzynarodowym uznaniem. Obecnie felgi marki „Yokatta” cieszą się uznaniem i popytem w krajach Ameryki Północnej, Europy, Rosji i w krajach Azji.

Każda odlewana felga „Yokatta” w procesie produkcji oraz po opuszczeniu linii produkcyjnej poddawana jest pełnemu cyklowi badań na zgodność z wymogami branżowego standardu ISO/TS 16949:

  • test na rozciągliwość,

  • test bicia promieniowego i dynamicznego wyważania,

  • szczelności, odporności na korozję,,

  • integralności struktury, braku mikropęknięć,

  • kontrolę  barwy oraz ocenę cech powłoki lakierniczej

  • Odważne designerskie rozwiązania zainteresują konsumentów z najbardz

iej nawet wymagającym gustem i uczynią wasze auto niebanalnym i wpadającym w pamięć. Wybierając felgi „Yokatta” zamiast zwykłych, właściciel auta zachowuje gwarancję producenta, ponieważ przy produkcji naszych felg stosujemy parametry wymagane przez producentów samochodów.

Odlewane oraz kute felgi „Yokatta” dostosowane są do użytkowania na każdym rodzaju nawierzchni drogowej: stop wysokiej jakości oraz odporna powłoka lakiernicza gwarantuje doskonałą jakość i długowieczność każdej felgi.

 

Yokatta