+48 (22) 307-18-69

X-Race

Pobierz cennik

X-Race

Felgi odlewane „X-Race” łączą w sobie nowoczesne technologie, jakość i świetne wzornictwo.

Zanim powstała lista modeli, nasi konstruktorzy przebadali tysiące wariantów i wybrali najlepsze. Felgi samochodowe „X-Race to wachlarz różnorodnych wzorów  - od klasyki po sportowe modele. Wszystkie felgi są produkowane w popularnych rozmiarach od 13 do 20 cali, pasujących niemal do wszystkich marek samochodów.

Rocznie sprzedajemy ponad 1 mln felg. Alufelgi „X-Race” są dopuszczone do sprzedaży w krajach Europy, Ameryki Północnej, Rosji i Azji.

Alufelgi „X-Race” produkowane są w dwóch zakładach w Chinach. Wszystkie wydziały są wyposażone w zrobotyzowane maszyny i odpowiadają najnowszym wymaganiom branży motoryzacyjnej. Wykorzystujemy wyłącznie  sprawdzone surowce wysokiej jakości, a całość procesu produkcyjnego odbywa się pod nadzorem inżynierów naszej firmy.  System zarządzania jakością przedsiębiorstw zgodny jest z międzynarodowym standardem ISO9001 co zapewnia wysoki poziom jakości gotowych wyrobów.  Każda felga opuszczająca linię produkcyjną poddawana jest dokładnym badaniom na zgodność z wymogami Rosstandartu oraz standardami jakości Unii Europejskiej. Wszystkie felgi „X-Race” posiadają certyfikat jakości CE. 

System kontroli jakości wyrobów gotowych obejmuje zestaw obowiązkowych badań i testów:

  • test na rozciągliwość,

  • test bicia promieniowego i dynamicznego wyważania,

  • szczelności, odporności na korozję

  • integralności struktury, braku mikropęknięć,

  • kontrolę  barwy oraz ocenę cech pokrycia lakierniczego. 

Felgi „X-Race” to nowoczesne rozwiązanie we wzornictwie, jak również w projektowaniu. Stylowy wygląd zewnętrzny i przystępna cena to gwarancja sukcesu i rozwoju marki na całym świecie. 

X-Race