+48 (22) 307-18-69

NZ

Pobierz cennik

NZ


Żeby stworzyć każdą z modeli felg „NZ” powstały tysiące rysunków, z których wybraliśmy najlepsze. Idealne modele stworzone są po to, aby podkreślić indywidualność waszego auta, tchnąć w niego ducha miejskich ulic, napełnić szybkością i napędem. Najnowocześniejsze trendy mody motoryzacyjnej wyrażone są w każdym promieniu i łuku felgi „NZ”.

Od projektu do realizacji każda felga przechodzi program kompleksowych badań oraz proces zatwierdzania produktu gotowego. Nowoczesne skomputeryzowane maszyny pozwalają w 100% kontrolować jakość i usuwać defekty na każdym etapie produkcji.

Moce produkcyjne podlegają certyfikacji zgodnie ze standardami międzynarodowych systemów ISO 14001:2004, ISO/TS 16949, ISO 9001:2008, produkcja zgodna jest z europejskim standardem jakości CE i tureckim TSE, dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować doskonałą jakość każdej felgi. Oprócz standardowej gwarancji na okres 1 roku.

Linia modeli „NZ” jest jedną z najbogatszych, składa się ze 150 modeli, 35 wariantów kolorystycznych i wykończenia dekoracyjnego. Produkowane są w postaci felg odlewanych oraz kutych na życzenie zamawiającego. Odpowiadamy na potrzeby rynku w najkrótszym czasie, otwierając pożądaną formę odlewniczą na zamówienie klienta.

Ze względu na swoje zalety felgi „NZ” zdobyły miłość i uznanie konsumentów w ponad 15 krajach świata.  W 2015 roku sprzedaż tych felg wyniósł 400 000 sztuk i ciągle rośnie.

 

NZ

More designs