+48 (22) 307-18-69

NZ

Pobierz cennik

NZ


Żeby stworzyć każdą z modeli felg „NZ” powstały tysiące rysunków, z których wybraliśmy najlepsze. Idealne modele stworzone są po to, aby podkreślić indywidualność waszego auta, tchnąć w niego ducha miejskich ulic, napełnić szybkością i napędem. Najnowocześniejsze trendy mody motoryzacyjnej wyrażone są w każdym promieniu i łuku felgi „NZ”.

Marka „NZ” zarejestrowana jest w 57 krajach świata i należy do firmy „YST Group”. Produkujemy odlewane felgi „NZ” w dwóch zakładach  pełnego cyklu i kontrolujemy wszystko: od dostaw surowców do opakowań gotowych wyrobów. W tych samych zakładach produkujących felgi pod marką „NZ” produkowane są także oryginalne (OEM) felgi na wyposażenie seryjne samochodów światowych marek.

Od projektu do realizacji każda felga przechodzi program kompleksowych badań oraz proces zatwierdzania produktu gotowego. Nowoczesne skomputeryzowane maszyny pozwalają w 100% kontrolować jakość i usuwać defekty na każdym etapie produkcji.

Nasze moce produkcyjne podlegają certyfikacji zgodnie ze standardami międzynarodowych systemów ISO 14001:2004, ISO/TS 16949, ISO 9001:2008, produkcja zgodna jest z europejskim standardem jakości CE i tureckim TSE, dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować doskonałą jakość każdej felgi. Oprócz standardowej gwarancji na okres 1 roku, udzielamy naszym klientom gwarancji rozszerzonej na okres 2 lat przy składaniu zamówień przez stronę nz-wheels.com

Linia modeli „NZ” jest jedną z najbogatszych, składa się ze 150 modeli, 35 wariantów kolorystycznych i wykończenia dekoracyjnego. Produkowane są w postaci felg odlewanych oraz kutych na życzenie zamawiającego. Odpowiadamy na potrzeby rynku w najkrótszym czasie, otwierając pożądaną formę odlewniczą na zamówienie klienta.

Ze względu na swoje zalety felgi „NZ” zdobyły miłość i uznanie konsumentów w ponad 15 krajach świata.  W 2015 roku sprzedaż tych felg wyniósł 400 000 sztuk i ciągle rośnie.

 

NZ

More designs