+48 (22) 307-18-69

Legeartis

Pobierz cennik

LegeArtis

Każda felga marki „LegeArtis” to gwarancja jakości i bezpieczeństwa potwierdzona certyfikatami zgodności TSE i CE. System zarządzania jakością działający w zakładach produkujących zgodny jest z międzynarodowym standardem ISO9001.

„LegeArtis” to felgi maksymalnie precyzyjnie odzwierciedlające design oryginalnych (OEM) felg wiodących światowych producentów branży motoryzacyjnej. Produkowane są ze ścisłym uwzględnieniem wszystkich oryginalnych parametrów ustalonych przez producentów samochodów, dlatego wybierając felgi „LegeArtis” właściciel samochodu zachowuje gwarancję na swój samochód.

 Odlewane felgi „LegeArtis” produkowane są w 2 seriach. Seria „Optima” to klasyczne wzornictwo, które przeszło próbę czasu, oraz „Concept”  - zaawansowane, najbardziej aktualne modele, zaprojektowane w taki sposób, aby podkreślić indywidualność samochodu. Katalog modeli składa się z ponad 1500 pozycji, 43 wariantów pokrycia lakierniczego i obróbki końcowej, oryginalne parametry i rozmiary od R13 do R22.

Felgi „LegeArtis” sprzedawane są w ponad 20 krajach świata, w takich jak Francja, Holandia, Polska, Norwegia, USA, Kanada, Rosja, Chiny itd. Roczna sprzedaż odlewanych felg „LegeArtis” wynosi 1,5 mln sztuk. Uważnie śledzimy nowości w świecie designu samochodowego i co sezon uzupełniamy katalogi w aktualne modele. Odpowiednia organizacja procesów biznesowych pozwala nam szybko reagować na potrzeby rynku i tworzyć formy odlewnicze na zamówienie klienta. Na życzenie zamawiającego produkujemy modele nie tylko odlewane, ale również kute.

Felgi „LegeArtis” produkowane są w dwóch nowoczesnych skomputeryzowanych zakładach w Chinach. Nasze przedsiębiorstwa są certyfikowane zgodnie z międzynarodowymi standardami zarządzania jakością ISO 14001:2004, ISO/TS 16949, ISO 9001:2008. Większość procesów produkcyjnych jest całkowicie zautomatyzowana. Każda felga poddawana jest szczegółowej kontroli jakości, w tym tak ważnym testom jak test bicia promieniowego i dynamicznego wyważania, sprawdzenie szczelności 100% produkcji, diagnostyce aparatem rentgenowskim integralności struktury oraz braku mikropęknięć, obróbce gorącym powietrzem. W procesie lakierowania wykorzystywane są wyłącznie materiały lakiernicze wysokiej jakości, odporne na niszczące działanie agresywnych czynników drogowych. Dbamy o naszych konsumentów i okazujemy im wszechstronną pomoc oferując na nasze felgi rozszerzoną gwarancję na okres  2 lat.

 

Optima

More designs

Concept

More designs