+48 (22) 307-18-69

Harp

Pobierz cennik

Harp

Alufelgi „Harp” uosabiają elegancję, luksusowy design oraz niezrównaną jakość. To są felgi do luksusowych samochodów terenowych oraz reprezentacyjnych sedanów. Wygląd zewnętrzny tego typu felg najlepiej podkreśli prestiżowy wygląd twojego auta.

Rozmiary alufelg „Harp” zostały dopasowane do tak prestiżowych marek samochodowych, jak Audi, BMW, Cadillac, Chevrolet, Chrysler, Dodge, Ford, Hummer, Infiniti, Land Rover, Lexus, Lincoln, Mercedes-Benz, Porsche oraz innych.

Marka alufelg „Harp” bazuje na 3 podstawowych zasadach:

1. Materiały wysokiej jakości i zaawansowane technologie. Nasze laboratorium badawcze opracowało innowacyjny stop charakteryzujący się podwyższoną wytrzymałością i lekkością. To sprawia, że felgi „Harp” są niezawodne i trwałe.

Felgi są produkowane w technologii odlewu niskociśnieniowego. Cały proces produkcyjny jest zautomatyzowany: systemy cyfrowe, w które wyposażone są maszyny odlewnicze, eliminują zarówno zewnętrzne, jak i wewnętrzne wady odlewnicze. Podczas odlewu półproduktów stosowane są nowoczesne technologie hartowania i sztucznego starzenia, w wyniku czego felgi „Harp” stają się bardziej wytrzymałe i o 20% lepiej znoszą obciążenia.

2. Luksusowy design. Każda alufelga „Harp” to nowość w tuningu samochodowym. Dziś asortyment marki obejmuje zarówno popularne, jak i rzadkie rozmiary.  Każdy model ma kilka wariantów kolorystycznych i łączy rozmaite faktury. Felgi „Harp” to luksusowe akcesoria, które udoskonalają wygląd samochodu dodając mu piękna.

3. Pełna kontrola. Każda felga „Harp” produkowana jest zgodnie z normami VIA, TUV, CE, TSE, JWL. Przed wysyłką do klienta gotowe koło poddawane jest testom na zgodność ze standardami jakości i bezpieczeństwa. Testy w warunkach ekstremalnych obciążeń pozwalają wykryć zarówno defekty wewnętrzne stopu, jak i minimalne uchybienia na powierzchni felgi.

Każda felga jest pakowana ręcznie w markowe opakowanie ze znakiem firmowym zapewniające kilkustopniową ochronę. Wewnątrz opakowania każde koło zabezpieczone jest dodatkowymi naklejkami ochronnymi na elementach dekoracyjnych oraz owinięte grubą folią plastikową.  Dzięki takim zabezpieczeniom felgi „Harp” docierają do swoich właścicieli całe i nienaruszone. W komplecie z felgą kupujący otrzymuje wszystkie niezbędne informacje dotyczące pielęgnacji, dokumentację normatywną oraz gwarancyjną. Kupując felgi „Harp” w dowolnym miejscu na świecie nasi klienci otrzymują 5-letnią gwarancję. 

Harp