+48 (22) 307-18-69

Cross Street

Pobierz cennik

Cross Street


Filozofia marki „Cross Street” to połączenie wysokiej jakości i efektownego wzornictwa. Do opracowania felg „Cross Street” zaangażowaliśmy ekspertów z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży przemysłu motoryzacyjnego. Nasze biuro projektowe uważnie śledzi trendy motoryzacyjnej mody. Każdego roku bierzemy udział w międzynarodowych targach motoryzacyjnych, dlatego regularnie uzupełniamy nasz asortyment nowościami.   Marka handlowa „Cross Street” oferuje felgi na każdy gust – od dyskretnych po sportowe modele. Alufelgi „Cross Street” dostępne są niemal we wszystkich istniejących rozmiarach z uwzględnieniem wymogów wiodących producentów samochodowych.  W związku z tym, nadają się do każdego samochodu.

Stosujemy się do zasad sztywnej polityki jakości. Nasze felgi są zaprojektowane i wyprodukowane przez profesjonalnych technologów w zrobotyzowanych zakładach. Stosując w naszych zakładach międzynarodowe systemy zarządzania jakością ISO 14001:2004, ISO/TS 16949, ISO 9001:2008, wytwarzamy wysokojakościowe, niezawodne i bezpieczne wyroby. Każda felga opuszczająca taśmę produkcyjną jest zgodna z tureckim TSE oraz europejskim CE.

Kontrolujemy każdy etap procesu produkcyjnego: od badania stopu przyszłych kół do opakowań gotowych wyrobów.  Każda felga podlega całemu kompleksowi testów pod kątem przydatności i bezpieczeństwa przeprowadzanych pod nadzorem komisji kontrolującej.  Do obowiązkowych badań zaliczają się testy bicia promieniowego i dynamicznego wyważania, szczelności, odporności na korozję, diagnostyka aparatem rentgenowskim integralności struktury oraz braku mikropęknięć.  

W naszych zakładach zwracamy szczególną uwagę na nowe opracowania i innowacje. W wyniku praktycznego zastosowania osiągnięć naukowych w procesie produkcyjnym felgi „Cross Street” stają się niezawodne i długowieczne.

Dzięki niewielkiej masie i elastyczności stopu osiąga się wysoki poziom komfortu podczas jazdy po dowolnych nawierzchniach drogowych. Zastosowane materiały lakiernicze posiadają wysoką wytrzymałość mechaniczną, skutecznie chronią felgę przed narażeniem na działanie agresywnych czynników drogowych i odpryskami.  Felgi „Cross Street” są objęte rozszerzoną gwarancją producenta na okres 1 lat.

 

Cross Street