+48 (22) 307-18-69

Buffalo

Pobierz cennik

Buffalo

 „Buffalo” to są alufelgi przeznaczone dla potężnych samochodów terenowych, crossoverów oraz pickupów. Spełniają one w pełni wymagania kierowców ciężkich samochodów z napędem na cztery koła: są trwałe, wytrzymują duże obciążenia, są odporne na działania czynników zewnętrznych. Główne ich cechy to masywność i siła. Design każdej felgi został opracowany zgodnie charakterystycznym stylem amerykańskim, co doskonale podkreśli moc twojego offroadera.

Design oraz wymiary felg „Buffalo” dedykowane są na rynek amerykański i w pełni uwzględniają tendencje tuningowe samochodów off-roadowych. Firma specjalizuje się w produkcji felg do takich prestiżowych samochodów, jak: Chevrolet Silverado, Dodge Ram, Ford F-Series, GMC Sierra, Hummer H2, Toyota Land Cruiser, Toyota Tundra itd., oraz do tuningu quadów i buggy takich producentów, jak BRP, Kawasaki, Yamaha, Polaris i innych.

Gama modeli „Buffalo” składa się z ponad 30 modeli w rozmiarach od R14 do R24, o szerokości od 5.5 do 12 cali, obejmując praktycznie wszystkie rodzaje wylotów. Przy opracowaniu modeli wykorzystywane są popularne w USA metody obróbki felg, takie jak matowanie czy chromowanie.

W procesie produkcyjnym bazujemy na innowacyjnych projektach oraz wysokich technologiach przy udziale doświadczonej kadry inżynierskiej. Jakość felg „Buffalo” odpowiada najwyższym standardom światowym. Każda felga produkowana jest zgodnie z normami  TUV, VIA, CE, TSE, JWL. Każde koło wykonywane jest w technologii odlewu niskociśnieniowego.  Dokładnie kontrolujemy jakość stopu aluminiowego, który jest wykorzystywany do produkcji kół. Dzięki specjalnie opracowanej formule stopu oraz obróbce termicznej odlewu nasze felgi „Buffalo” posiadają wysokie właściwości wytrzymałościowe.

W procesie malowania stosowane są powłoki proszkowe wysokiej jakości, zabezpieczające koła przed korozją i uszkodzeniami chemicznymi. Nanoszenie powłoki na metal odbywa się przy pomocy pola elektromagnetycznego na taśmie produkcyjnej, co eliminuje błędy ludzkie i prawdopodobieństwo powstawania defektów. Przed naniesieniem powłoki lakierniczej felgi przechodzą przez kilka etapów przygotowania chemicznego, co pozwala zagwarantować jakość wyrobów gotowych. Frezowanie i polerowanie gotowych wyrobów odbywa się na maszynach CNC zgodnie z zadanym programem komputerowym. Obróbka końcowa polega na zastosowaniu lakieru bezbarwnego, dzięki któremu felgi są bardziej błyszczące i mają atrakcyjny wygląd. Gwarancja na powłoki lakiernicze wynosi 2 lata.

    

Buffalo